Phoenix Contact ST schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V ac/DC - 2823670
Artikelnummer: 10371379 | Fabrikantnummer: 2823670 | EAN: 4017918077501
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 14.6x33x66.5mm, met afneembare klemmen, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 19.2 - 26.4V, nom. stuurspanning bij DC 19.2 - 26.4V, nom. stroom 0.021A, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel, met LED indicatie,
Het productnummer van de fabrikant is 2823670. Het EAN nummer is 4017918077501. Het interne artikelnummer is 10371379.
Aanvullende informatie
ST
Relaissteker, voorzien van kleinschaltrelais, contacten (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, 1 verbreekcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC, met lichtindicatie, steekbaar op basisklemmenblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Relaissteker, voorzien van kleinschaltrelais, contacten (AgNi): gemiddelde tot grote vermogens, 1 verbreekcontact, ingangsspanning 24 V AC/DC, met lichtindicatie, steekbaar op basisklemmenblok
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaisstekers
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 33 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 14.6 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 66.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stroom | 0.021 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact ST schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V ac/DC
Artikelnummer: 10371379
Fabrikantnummer: 2823670