Phoenix Contact SCHKRELS 2829551 - 2829551
Artikelnummer: 21151346 | Fabrikantnummer: 2829551 | EAN: 4017918078508
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais, (bxhxd) 27x33x66.5mm, met afneembare klemmen, type schakelcontact 1-voudig contact, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 19.2 - 26.4V, nom. stuurspanning bij DC 19.2 - 26.4V, 2 contacten als wisselconta, nom. stroom 0.019A, schakelverhouding van de aandrijvin monostabiel,
Het productnummer van de fabrikant is 2829551. Het EAN nummer is 4017918078508. Het interne artikelnummer is 21151346.
Aanvullende informatie
Relaissteker, voorzien van kleinschaltrelais, contacten (AgNi+Au): kleine tot grote vermogens, 2 wisselcontacten, ingangsspanning 24 V AC/DC, met lichtindicatie, steekbaar op basisklemmenblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaisstekers
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 33 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 27 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Diepte | 66.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stroom | 0.019 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product