Phoenix Contact step-PS/48ac/24DC/0.5 - 2868716
Artikelnummer: 20132600 | Fabrikantnummer: 2868716 | EAN: 4046356576789
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact gelijkstroomvoedingseenheid, 1e Secundaire spanning 24V, spanningstype voedingsspanning AC/DC, max. uitgangsstroom 1 0.5A, nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz 43 - 52V, vermogensafgifte 12W, nom. uitgangsspanning 1 24V, 2e Secundaire spanning 24V, modulaire uitvoering (voor railmont,
Het productnummer van de fabrikant is 2868716. Het EAN nummer is 4046356576789. Het interne artikelnummer is 20132600.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding STEP POWER voor railmontage, ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 0,5 A
Primair geschakelde voeding STEP POWER voor railmontage en directe montage, ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC/0,5 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Primair geschakelde voeding STEP POWER voor railmontage en directe montage, ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC/0,5 A
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Diepte | 61 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| Vermogensafgifte | 12 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 0.5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 21 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 43 - 52 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 60 - 80 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 48 - 52 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact step-PS/48ac/24DC/0.5
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Artikelnummer: 11247517
Fabrikantnummer: 2868606
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product