Phoenix Contact Stiftconnector PST 1,0/ 6-3,5 - 1945135
Artikelnummer: 23376821 | Fabrikantnummer: 1945135 | EAN: 4017918883300
Omschrijving
PST 1,0/ 6-3,5
Het productnummer van de fabrikant is 1945135. Het EAN nummer is 4017918883300. Het interne artikelnummer is 23376821.
Aanvullende informatie
Stiftconnector, nominale doorsnede: 0,5 mm², kleur: zwart, nominale stroom: 8 A (afhankelijk van de gebruikte connector), nominale spanning (III/2): 250 V, contactoppervlak: tin, soort contact: stift, aantal potentialen: 6, aantal rijen: 1, aantal polen: 6
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stiftconnector
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal polen | 6 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Toegekende stootspanning | 2.5 kV |
| Rastermaat aansluitingen | 3.5 mm |
| Rastermaat contact | 3.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Connectoruitvoering | Gefixeerde connector |
| Diameter aansluitpin | 1.2 mm |
| Pin-lengte | 3.8 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) behuizing | |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product