Phoenix Contact SZK PZ2 schroevendraaier PZ-2 - 1206463
Artikelnummer: 20123504 | Fabrikantnummer: 1206463 | EAN: 4017918170929
Het productnummer van de fabrikant is 1206463. Het EAN nummer is 4017918170929. Het interne artikelnummer is 20123504.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Grootte | Overig |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 0 mm |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Materiaal greep | Overig |
| Kap draaibaar | Nee |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 97.45 g |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |