Phoenix Contact SZS 0,5x3,0 sleufschroevendraaier - 1207404
Artikelnummer: 12471409 | Fabrikantnummer: 1207404 | EAN: 4017918572525
Het productnummer van de fabrikant is 1207404. Het EAN nummer is 4017918572525. Het interne artikelnummer is 12471409.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Schroevendraaier
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Uitvoering vonkarm | Nee |
| Totale lengte | 181 mm |
| Klinglengte | 100 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.5 mm |
| Anti-magnetisch | Nee |
| Gewelfde kling | Nee |
| Sleutelwijdte (aandrijfzeskant) | 0 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Klingbreedte | 3 mm |
| Kap draaibaar | Nee |
| Doorlopende kling | Nee |
| Gewicht | 33.6 g |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |