Phoenix Contact TC-D37SUB-AIO16-MP-PS-UNI - 2906640
Artikelnummer: 22814877 | Fabrikantnummer: 2906640 | EAN: 4055626119960
Omschrijving
Phoenix Contact interfacemodule
Het productnummer van de fabrikant is 2906640. Het EAN nummer is 4055626119960. Het interne artikelnummer is 22814877.
Aanvullende informatie
Universele Termination Carrier voor de koppeling van 16 MINI Analog Pro-scheidingsversterkers aan digitale of analoge I/O-kaarten, via D-SUB-connectoren, 37-polig (1:1-aansluiting), met aansluiting voor HART-multiplexer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Interfacemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Moduuldragers
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 136 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Hoogte | 170 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal polen | 37 |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Sub-D |
| Diepte | 159.5 mm |
| Nom. (meet)stroom | 0.023 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product