Phoenix Contact TOEB KLEM UDB 2X25/16 BN - 3071357
Artikelnummer: 21179475 | Fabrikantnummer: 3071357 | EAN: 4046356736022
Omschrijving
Phoenix Contact toebehoren voor klemmen
Het productnummer van de fabrikant is 3071357. Het EAN nummer is 4046356736022. Het interne artikelnummer is 21179475.
Aanvullende informatie
Hoofdleidingsaftakklem, Rijgbaar tot en met 3 klemmenblokken, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 101 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 25 mm², doorsnede: 1,5 mm² - 25 mm², schroefaansluiting, 2e etage, do
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Hoofdleidingsaftakklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 23 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Bruin |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 101 A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product