Phoenix Contact TRIO-PS-2G/1AC/24DC/5/B+D - 2903144
Artikelnummer: 22814817 | Fabrikantnummer: 2903144 | EAN: 4046356726955
Omschrijving
Phoenix Contact gelijkstroomvoedingseenheid
Het productnummer van de fabrikant is 2903144. Het EAN nummer is 4046356726955. Het interne artikelnummer is 22814817.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding TRIO POWER met push-in-aansluiting voor railmontage, ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 5 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 35 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 7.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 99 - 275 V |
| Opgenomen vermogen | 272 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product