Phoenix Contact Trio3-PS/1ac/12DC/5/C2LPS - 1362789
Artikelnummer: 26640850 | Fabrikantnummer: 1362789 | EAN: 4063151707163
Omschrijving
TRIO3-PS/1AC/12DC/5/C2LPS
Het productnummer van de fabrikant is 1362789. Het EAN nummer is 4063151707163. Het interne artikelnummer is 26640850.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding, TRIO POWER, Push-in-aansluiting, Railmontage, Ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 5 A, instelbaar van 10 V DC ... 15 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 30 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Vermogensafgifte | 60 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Inbouwhoogte | 135 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 7.5 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 10 - 15 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product