Phoenix Contact Trio3-PS/1ac/24DC/3/C2LPS - 1362785
Artikelnummer: 26639465 | Fabrikantnummer: 1362785 | EAN: 4063151706630
Omschrijving
TRIO3-PS/1AC/24DC/3/C2LPS
Het productnummer van de fabrikant is 1362785. Het EAN nummer is 4063151706630. Het interne artikelnummer is 26639465.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding, TRIO POWER, Push-in-aansluiting, Railmontage, Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 3 A, instelbaar van 24 V DC ... 28 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 30 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4.5 A |
| Inbouwhoogte | 135 mm |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 72 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 90 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product