Phoenix Contact Twee-etageklem PTTB 2,5 RD - 1109053
Artikelnummer: 26559641 | Fabrikantnummer: 1109053 | EAN: 4063151018825
Het productnummer van de fabrikant is 1109053. Het EAN nummer is 4063151018825. Het interne artikelnummer is 26559641.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Twee-etageklem
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 68 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Rood |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 22 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Diepte | 45.8 mm |
| Geschikt voor geleidermateriaal | Aluminium/koper |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact FBS 5-5 steekbrug 5V
Artikelnummer: 12792814
Fabrikantnummer: 3030190
Phoenix Contact FBS 20-5 doorverb rijgklem
Artikelnummer: 12792787
Fabrikantnummer: 3030226
Phoenix Contact doorverbindingsbrug rijgklem 24 27a 800V rood
Artikelnummer: 12792805
Fabrikantnummer: 3030213
Phoenix Contact rijgklemmen
Artikelnummer: 20278576
Fabrikantnummer: 3036929
Phoenix Contact FBS 4-5 bu
Artikelnummer: 11256205
Fabrikantnummer: 3036893
Phoenix Contact steekbrug 50-P univ.klem
Artikelnummer: 12792790
Fabrikantnummer: 3038930
Phoenix Contact FBS 2-5 steekbrug 2V
Artikelnummer: 11425876
Fabrikantnummer: 3030161
Phoenix Contact FBS 3-5 steekbrug 3V
Artikelnummer: 12792811
Fabrikantnummer: 3030174
Phoenix Contact FBS 4-5 steekbrug 4V
Artikelnummer: 11962651
Fabrikantnummer: 3030187
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828744 CT
Artikelnummer: 11334502
Fabrikantnummer: 0828744
Phoenix Contact atp-STTB 4
Artikelnummer: 10940077
Fabrikantnummer: 3030747
Phoenix Contact D-PTTB 2,5
Artikelnummer: 11963008
Fabrikantnummer: 3211634
Phoenix Contact MPS-ih teststekker rood
Artikelnummer: 10940065
Fabrikantnummer: 0201676
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact SZF 1-0,6x3,5x100 sleufschr.draaier
Artikelnummer: 10940278
Fabrikantnummer: 1204517
Phoenix Contact ST-BW sleufschroevendr.
Artikelnummer: 10375426
Fabrikantnummer: 1207608
Phoenix Contact isolatiehuls MPS-ihbk
Artikelnummer: 20119565
Fabrikantnummer: 0201731
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11423962
Fabrikantnummer: 0800886
Phoenix Contact crimpfox 6H krimptang
Artikelnummer: 10940263
Fabrikantnummer: 1212046
Phoenix Contact FBS-PV doorverbindingsbrug rij
Artikelnummer: 10357477
Fabrikantnummer: 3032185