Phoenix Contact uc adercodering kaartenvorm 6-136MM - 0820594
Artikelnummer: 20121344 | Fabrikantnummer: 0820594 | EAN: 4046356290746
Het productnummer van de fabrikant is 0820594. Het EAN nummer is 4046356290746. Het interne artikelnummer is 20121344.
Kabelcodering, mat, blauw, niet gecodeerd, codeerbaar met: BLUEMARK ID COLOR, BLUEMARK ID, BLUEMARK CLED, PLOTMARK, CMS-P1-PLOTTER, montagetechniek: montage met kabelbinders, kabeldiameter: > 6 mm, schrijfvlak: 29 x 8 mm
Kabelmarker, mat, blauw, niet gecodeerd, codeerbaar met: BLUEMARK ID COLOR, BLUEMARK ID, BLUEMARK CLED, PLOTMARK, CMS-P1-PLOTTER, montagetechniek: Montage met kabelbinders, kabeldiameter: > 6 mm, schrijfvlak: 29 x 8 mm, Aantal afzonderlijke schildjes : 12
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelmarker
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Breedte | 29 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Blauw |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
| Kabeldiameter | 136 - 136 mm |
| Model | Kaartenvorm |
| Lengte | 13.62 mm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 20121344
Fabrikantnummer: 0820594