Phoenix Contact udk 4-TG - 2777014
Artikelnummer: 11424376 | Fabrikantnummer: 2777014 | EAN: 4017918068608
Het productnummer van de fabrikant is 2777014. Het EAN nummer is 4017918068608. Het interne artikelnummer is 11424376.
Scheidingsklem, Stroom en spanning worden door de toegepaste steker bepaald, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 16 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², montage: NS 32, NS 35/7,5, NS
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Diepte | 47 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Hoogte | 63.5 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact 0201139 eb 10-6 inlegbrug 10P
Artikelnummer: 11423809
Fabrikantnummer: 0201139
Phoenix Contact 0203250 fbi 10-6 V.brug SCHR.10P
Artikelnummer: 11423833
Fabrikantnummer: 0203250
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051003 CT
Artikelnummer: 11424034
Fabrikantnummer: 1051003
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828736 CT
Artikelnummer: 11152624
Fabrikantnummer: 0828736
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818085 CT
Artikelnummer: 10792396
Fabrikantnummer: 0818085
Phoenix Contact Zackband ZB 6 cus
Artikelnummer: 10443877
Fabrikantnummer: 0824992
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11423962
Fabrikantnummer: 0800886
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681