Phoenix Contact umk-8RM/KSR-G 24/21/PLC - 2979485
Artikelnummer: 20134355 | Fabrikantnummer: 2979485 | EAN: 4017918130350
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact interfacemodule
Het productnummer van de fabrikant is 2979485. Het EAN nummer is 4017918130350. Het interne artikelnummer is 20134355.
Aanvullende informatie
UMK
VARIOFACE-uitgangsmoduul, met 8 miniatuurrelais, steeds 1 wisselcontact, gemonteerd, voor 24 V DC (incl. relais)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
VARIOFACE-uitgangsmoduul, met 8 miniatuurrelais, steeds 1 wisselcontact, gemonteerd, voor 24 V DC (incl. relais)
| Klasse |
Interfacemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Actief moduul
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 135 mm |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 54 mm |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal polen | 14 |
| Hoogte | 77 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)stroom | 0.023 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Vlakstekker |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact umk-8RM/KSR-G 24/21/PLC
Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC 1 wiss.cont.
Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC 1 wiss.cont.
Phoenix Contact rel schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC 1 wiss.cont.
Artikelnummer: 12473656
Fabrikantnummer: 2961312
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product