Phoenix Contact VERB RIJGKLM 3026706 - 3026706
Artikelnummer: 20974210 | Fabrikantnummer: 3026706 | EAN: 4017918451844
Omschrijving
Phoenix Contact verbindingsrijgklem, grijs, (hxbxd) 90.85x8.15x50mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.5 - 10mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.5 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3026706. Het EAN nummer is 4017918451844. Het interne artikelnummer is 20974210.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 41 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 6 mm², doorsnede: 0,5 mm² - 10 mm² , montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, NS 32, kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Aansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 51 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 8.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 0.5 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product