Phoenix Contact ut 4-MTD-dio/R-L - 3046236
Artikelnummer: 20135738 | Fabrikantnummer: 3046236 | EAN: 4017918961008
Het productnummer van de fabrikant is 3046236. Het EAN nummer is 4017918961008. Het interne artikelnummer is 20135738.
Componentenaansluitklem, met geïntegreerde diode, de max. stroom wordt door de ingebouwde diode bepaald, ingebouwd: diode 1N 4007, sperspanning: 1300 V, nom. doorlaatstroom: 0,5 A, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 0,5 A, aansluitmethode: schroef
Componentenaansluitklem, de max. stroom wordt door de ingebouwde diode bepaald, ingebouwd: diode 1N 4007, sperspanning: 1300 V, nom. doorlaatstroom: 0,5 A, met geïntegreerde diode, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 0,5 A, aansluitmethode: schroefa
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Componentenaansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 0.5 A |
| Hoogte | 57.8 mm |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact FBS 3-6 steekbrug
Artikelnummer: 11425558
Fabrikantnummer: 3030242
Phoenix Contact FBS 50-6 steekbrug 6V
Artikelnummer: 10939840
Fabrikantnummer: 3032224
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051430 CT
Artikelnummer: 11424049
Fabrikantnummer: 1051430
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818085 CT
Artikelnummer: 10792396
Fabrikantnummer: 0818085
Phoenix Contact Zackband ZB 6 cus
Artikelnummer: 10443877
Fabrikantnummer: 0824992
Phoenix Contact MPS-ih teststekker rood
Artikelnummer: 10940065
Fabrikantnummer: 0201676
Phoenix Contact MPS-ih teststekker wit
Artikelnummer: 10940062
Fabrikantnummer: 0201663
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact X-pen 0,35
Artikelnummer: 10345675
Fabrikantnummer: 0811228