Phoenix Contact utme 4-CT/1P - 3057432
Artikelnummer: 20135948 | Fabrikantnummer: 3057432 | EAN: 4046356520126
Het productnummer van de fabrikant is 3057432. Het EAN nummer is 4046356520126. Het interne artikelnummer is 20135948.
Meettransformator-scheidingsklem, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 28 A, aansluitmethode: schroef- / connectoraansluiting, aantal aansluitingen: 2, doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², AWG: 26 - 10, breedte: 6,2 mm, kleur: grijs, montagetechniek: NS 35/
Meettransformator-scheidingsklem, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 28 A, aansluitmethode: schroef- / connectoraansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: grijs
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Meettransformator-scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Diepte | 49.5 mm |
| Hoogte | 86.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 28 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact FBS 3-6 steekbrug
Artikelnummer: 11425558
Fabrikantnummer: 3030242
Phoenix Contact SB-me 2-6
Artikelnummer: 10329334
Fabrikantnummer: 3035755
Phoenix Contact FBS 50-6 steekbrug 6V
Artikelnummer: 10939840
Fabrikantnummer: 3032224
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818085 CT
Artikelnummer: 10792396
Fabrikantnummer: 0818085
Phoenix Contact Zackband ZB 6 cus
Artikelnummer: 10443877
Fabrikantnummer: 0824992
Phoenix Contact ZBF codering rijgklem 0808710 CT
Artikelnummer: 10940113
Fabrikantnummer: 0808710
Phoenix Contact draagsteun T.B.V.aph-me
Artikelnummer: 10846123
Fabrikantnummer: 3034374