Phoenix Contact utme 4-P/P - 3047453
Artikelnummer: 20135822 | Fabrikantnummer: 3047453 | EAN: 4046356701709
Het productnummer van de fabrikant is 3047453. Het EAN nummer is 4046356701709. Het interne artikelnummer is 20135822.
Meettransformator-scheidingsklem, met testbusschroeven voor de opname van teststekers, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 28 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, aantal aansluitingen: 2, doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², AWG: 26 - 10, breedte: 6,2 m
Meettransformator-scheidingsklem, met testbusschroeven voor de opname van teststekers, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 28 A, aansluitmethode: schroefaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², montagetechniek: NS
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Meettransformator-scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Hoogte | 66 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Diepte | 49.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 28 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact SB-me 2-6
Artikelnummer: 10329334
Fabrikantnummer: 3035755
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828736 CT
Artikelnummer: 11152624
Fabrikantnummer: 0828736
Phoenix Contact Zackband ZB 6 cus
Artikelnummer: 10443877
Fabrikantnummer: 0824992
Phoenix Contact ZBF codering rijgklem 0808710 CT
Artikelnummer: 10940113
Fabrikantnummer: 0808710
Phoenix Contact draagsteun T.B.V.aph-me
Artikelnummer: 10846123
Fabrikantnummer: 3034374
Phoenix Contact SZF 1-0,6x3,5x100 sleufschr.draaier
Artikelnummer: 10940278
Fabrikantnummer: 1204517
Phoenix Contact schroevendraaier 0,6x3,5 SZG
Artikelnummer: 10940314
Fabrikantnummer: 1205121
Phoenix Contact PS-6 modulaire testplug 6.2MM
Artikelnummer: 11048272
Fabrikantnummer: 3030996