Phoenix Contact utn 4 - 3245024
Artikelnummer: 20839624 | Fabrikantnummer: 3245024 | EAN: 4046356299046
Omschrijving
Phoenix Contact nulscheidingsrijgklem, blauw, (bxhxd) 6.2x55x47.5mm, nom. (meet)stroom In 32A, nom. (meet)spanning 250V, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, 2 klemposities, overig, isolatielichaam overig, brandbaarheidsklasse isolatiemateri V0, aansluitplaat noodzakelijk,
Het productnummer van de fabrikant is 3245024. Het EAN nummer is 4046356299046. Het interne artikelnummer is 20839624.
Aanvullende informatie
UTN
Nulscheidingsklem, t.b.v. nulscheiding, schroefaansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², AWG: 26 - 10, breedte: 6,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Nulscheidingsklem, Montage-instructie: Voor een veilige fixering van de nulverzamelrail dienen aan het begin en einde van elke klemmenstrook en bij langere klemmenstroken na elke 20 cm ondersteuningsblokken te worden geplaatst. De bijbehorende ondersteunin
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Nulscheidingsklem, t.b.v. nulscheiding, schroefaansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 6 mm², AWG: 26 - 10, breedte: 6,2 mm, kleur: blauw, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Nulscheidingsklem, Montage-instructie: Voor een veilige fixering van de nulverzamelrail dienen aan het begin en einde van elke klemmenstrook en bij langere klemmenstroken na elke 20 cm ondersteuningsblokken te worden geplaatst. De bijbehorende ondersteunin
| Klasse |
Nulscheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Nulscheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 55 mm |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aantal klemposities | 2 |
| Aansluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product