Phoenix Contact VC-TFS 6 - 1853476
Artikelnummer: 20129549 | Fabrikantnummer: 1853476 | EAN: 4017918132903
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact contactblok v rechthoekige connect., uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, contactuitvoering contrastekker (female), 6 polen, nom. (meet)stroom In 10A, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 1.5mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14 - 1.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 1853476. Het EAN nummer is 4017918132903. Het interne artikelnummer is 20129549.
Aanvullende informatie
Contactblok, voor wartelramen, met schroefaansluiting, 6-polig, 250 V / 10 A
Contactblok, artikelfamilie: VARIOCON, Contactblok, materiaal behuizing: polyamide, kleur: lichtgrijs, aantal polen: 6, aderdoorsnede min.: 0,14 mm², aderdoorsnede max.: 1,5 mm², nominale spanning: 250, nominale stroom: 10 A, Aansluittype: schroefaansluiti
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Contactblok, artikelfamilie: VARIOCON, Contactblok, materiaal behuizing: polyamide, kleur: lichtgrijs, aantal polen: 6, aderdoorsnede min.: 0,14 mm², aderdoorsnede max.: 1,5 mm², nominale spanning: 250, nominale stroom: 10 A, Aansluittype: schroefaansluiti
| Klasse |
Toebehoren voor industriële connectoren
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Contactblok
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal polen | 6 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Contactinzetstuk zonder contacten | Nee |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal connectorinzetstuk | Thermoplast |
| Met draadbescherming | Nee |
| Materiaal contact | Messing |
| Met aardgeleider | Nee |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 10 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhul | 0.2 - 2.5 mm² |
| DoP-nummer | 85366990 |
| CBS-nummer | 121003 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact VC-TFS 6
Phoenix Contact CP-MSTB vergrendelingsnok rood
Phoenix Contact CP-MSTB vergrendelingsnok rood
Phoenix Contact CP-MSTB vergrendelingsnok rood
Artikelnummer: 11425741
Fabrikantnummer: 1734634
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product