Phoenix Contact RIJGKLVRB SRDK 6 - 3029973
Artikelnummer: 21151345 | Fabrikantnummer: 3029973 | EAN: 4046356172578
Omschrijving
Phoenix Contact verbindingsrijgklem, grijs, (hxbxd) 113x8.15x48mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.2 - 10mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.2 - 6mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3029973. Het EAN nummer is 4046356172578. Het interne artikelnummer is 21151345.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 41 A, aansluitmethode: veerdrukaansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 6 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 10 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: grijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Aansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Hoogte | 113 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Diepte | 49 mm |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 8.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 41 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product