Phoenix Contact RIJGKLVRB RTO 3-PE-TC - 3049958
Artikelnummer: 21151544 | Fabrikantnummer: 3049958 | EAN: 4046356431378
Omschrijving
Phoenix Contact verbindingsrijgklem, groen/geel, (hxbxd) 66x12.3x50.85mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.5 - 2.5mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting boutklem, uitvoering elektrische aansluiting boutklem, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.1 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 3049958. Het EAN nummer is 4046356431378. Het interne artikelnummer is 21151544.
Aanvullende informatie
Aardklem, Let op: bij niet-geïsoleerde kabelschoenen dient de segmentverlenging BE-RT... (zie toebehoren) te worden toegepast!, nominale spanning: 1000 V, nominale stroom: 24 A, aantal aansluitingen: 2, aansluitmethode: boutaansluiting, 1e etage, montagete
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Aardklem
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 66 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Boutklem |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Boutklem |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Breedte | 12.3 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product