Phoenix Contact vip-2/PT/FLK50 (1-40) /S7 - 2903804
Artikelnummer: 20837295 | Fabrikantnummer: 2903804 | EAN: 4046356796514
Omschrijving
Phoenix Contact interfacemodule
Het productnummer van de fabrikant is 2903804. Het EAN nummer is 4046356796514. Het interne artikelnummer is 20837295.
Aanvullende informatie
VARIOFACE-interfacemodule voor Siemens SIMATIC® S7-300, met SIMATIC®-speciale codering (1-40), push-in-aansluiting, modulebreedte: 107,9 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Interfacemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Passief moduul
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Diepte | 56 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal polen | 50 |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 25 V |
| Hoogte | 72.1 mm |
| Breedte | 107.9 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting, regelzijdig | Vlakstekker |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product