Phoenix Contact INTERFMOD 2904268 - 2904268
Artikelnummer: 21152328 | Fabrikantnummer: 2904268 | EAN: 4046356814775
Omschrijving
Phoenix Contact interfacemodule
Het productnummer van de fabrikant is 2904268. Het EAN nummer is 4046356814775. Het interne artikelnummer is 21152328.
Aanvullende informatie
VARIOFACE-moduul, met push-in-aansluitingen en high-density D-SUB-miniatuurstiftconnector, voor montage op montagerail NS 35, aantal polen: 15
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Interfacemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Interfacemoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal polen | 15 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom | 1 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Veerklemaansluiting |
| Nom. (meet)spanning | 25 V |
| Hoogte | 72.1 mm |
| Breedte | 46.9 mm |
| Diepte | 46.6 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product