Phoenix Contact voeding 12VDC 10a - 2903158
Artikelnummer: 22420700 | Fabrikantnummer: 2903158 | EAN: 4055626255460
Omschrijving
TRIO-PS-2G/1AC/12DC/10
Het productnummer van de fabrikant is 2903158. Het EAN nummer is 4055626255460. Het interne artikelnummer is 22420700.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding TRIO POWER met push-in-aansluiting voor railmontage, ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 10 A
Primair geschakelde voeding TRIO POWER met push-in-aansluiting voor railmontage, ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 10 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Primair geschakelde voeding TRIO POWER met push-in-aansluiting voor railmontage, ingang: 1-fase, uitgang: 12 V DC / 10 A
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 35 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 130 mm |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 115 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 15 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 18 V |
| Opgenomen vermogen | 254.7 VA |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 122 - 275 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product