Phoenix Contact Voeding Quint4-PS/1ac/2x15dc/2/PT - 2904596
Artikelnummer: 26560091 | Fabrikantnummer: 2904596 | EAN: 4055626255743
Het productnummer van de fabrikant is 2904596. Het EAN nummer is 4055626255743. Het interne artikelnummer is 26560091.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Diepte | 90 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 106 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4 A |
| Inbouwhoogte | 106 mm |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 2 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 15 V |
| 1e Secundaire spanning | 15 - 15 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 96.3 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 275 V |
| Vermogensafgifte | 51 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact SF-SL 0,4x2,0-60
Artikelnummer: 20837486
Fabrikantnummer: 1212546
Phoenix Contact PLT-sec-T3-230-FM-ut
Artikelnummer: 22686841
Fabrikantnummer: 2907919
Phoenix Contact PLT-sec-T3-230-FM-PT
Artikelnummer: 22420733
Fabrikantnummer: 2907928
Phoenix Contact PLT-sec-T3-24-FM-ut
Artikelnummer: 22695103
Fabrikantnummer: 2907916
Phoenix Contact Overspanningsbeveiligingsmoduul Typ PLT-Sec-T3-24-FM-PT
Artikelnummer: 23353777
Fabrikantnummer: 2907925