Phoenix Contact Voeding Step3-PS/1ac/24DC/3.75/PT/led - 1285036
Artikelnummer: 26728879 | Fabrikantnummer: 1285036 | EAN: 4063151489793
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
STEP3-PS/1AC/24DC/3.75/PT/LED
Het productnummer van de fabrikant is 1285036. Het EAN nummer is 4063151489793. Het interne artikelnummer is 26728879.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde led-voeding, STEP POWER, Push-in-aansluiting, Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 3,75 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 72 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 43 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 90 W |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 88 - 275 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact Voeding Step3-PS/1ac/24DC/3.75/PT/led
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Phoenix Contact step-diode/5-24DC/2x5/1x10
Artikelnummer: 11247517
Fabrikantnummer: 2868606
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Voeding Step3-PS/1ac/24DC/3.75/PT/led
Artikelnummer: 26728879
Fabrikantnummer: 1285036