Phoenix Contact Voeding Trio-PS-2G/3ac/72DC/14 - 1076188
Artikelnummer: 23827105 | Fabrikantnummer: 1076188 | EAN: 4055626783918
Omschrijving
TRIO-PS-2G/3AC/72DC/14
Het productnummer van de fabrikant is 1076188. Het EAN nummer is 4055626783918. Het interne artikelnummer is 23827105.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding TRIO POWER, Push-in-aansluiting, railmontage, Ingang: 3-fase, uitgang: 72 V DC / 14 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 110 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 160 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 400 - 500 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 14 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. uitgangsstroom 1 | 21 A |
| Opgenomen vermogen | 1335.1 VA |
| Vermogensafgifte | 1008 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 72 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| 1e Secundaire spanning | 70 - 85 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product