Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/10/ipd - 1111664
Artikelnummer: 26728875 | Fabrikantnummer: 1111664 | EAN: 4063151031428
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
TRIO-PS67/1AC/24DC/10/IPD
Het productnummer van de fabrikant is 1111664. Het EAN nummer is 4063151031428. Het interne artikelnummer is 26728875.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding TRIO POWER, IPD-wanddoorvoer met push-in-veerdrukaansluiting, wandmontage, Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 10 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 136 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 53 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 10 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 15 A |
| Hoogte | 292 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Inbouwhoogte | 292 mm |
| Opgenomen vermogen | 285 VA |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 275 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/10/ipd
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1,5M
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1,5M
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1,5M
Artikelnummer: 11205883
Fabrikantnummer: 1669822
Phoenix Contact sacc-FS-5PTL M sco
Phoenix Contact sacc-FS-5PTL M sco
Phoenix Contact sacc-FS-5PTL M sco
Artikelnummer: 21149895
Fabrikantnummer: 1424652
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product