Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/3.75/ipd - 1278301
Artikelnummer: 26559760 | Fabrikantnummer: 1278301 | EAN: 4063151474843
Omschrijving
TRIO-PS67/1AC/24DC/3.75/IPD
Het productnummer van de fabrikant is 1278301. Het EAN nummer is 4063151474843. Het interne artikelnummer is 26559760.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding TRIO POWER, IPD-wanddoorvoer met push-in-veerdrukaansluiting, wandmontage, Ingang: 1-fase, uitgang: 24 V DC / 3,75 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 100 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 53 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Hoogte | 222 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 90 W |
| Inbouwhoogte | 222 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 275 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 277 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 277 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/3.75/ipd
Artikelnummer: 26559760
Fabrikantnummer: 1278301