Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/3.75/M12-A - 1376306
Artikelnummer: 26706241 | Fabrikantnummer: 1376306 | EAN: 4063151740160
Het productnummer van de fabrikant is 1376306. Het EAN nummer is 4063151740160. Het interne artikelnummer is 26706241.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 100 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Diepte | 53 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Vermogensafgifte | 90 W |
| Inbouwhoogte | 160 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3.75 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 275 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 277 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 277 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact sac actorkabel 4P vrij kabeluiteinde 5M
Artikelnummer: 10377607
Fabrikantnummer: 1668069
Phoenix Contact sac actorkabel 4P vrij kabeluiteinde 10M
Artikelnummer: 10502353
Fabrikantnummer: 1682993
Phoenix Contact sac actorkabel 4P vrij kabeluiteinde 1,5M
Artikelnummer: 20127182
Fabrikantnummer: 1668043
Phoenix Contact sacc-MS-4PTL M sco
Artikelnummer: 21149908
Fabrikantnummer: 1424657
Phoenix Contact sacc-MS-4PTL SH sco
Artikelnummer: 21149862
Fabrikantnummer: 1424666
Phoenix Contact Redundantiemoduul Step3-Diode/5-24DC/2x5/1x10/PT
Artikelnummer: 26559753
Fabrikantnummer: 1283937
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 26706241
Fabrikantnummer: 1376306