Phoenix Contact Voeding Trio-PS67/1ac/24DC/8/inc - 1065976
Artikelnummer: 23827100 | Fabrikantnummer: 1065976 | EAN: 4055626731032
Het productnummer van de fabrikant is 1065976. Het EAN nummer is 4055626731032. Het interne artikelnummer is 23827100.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 136 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Diepte | 53 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Kortsluitvast | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 240 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 12 A |
| Vermogensafgifte | 192 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 8 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 285 VA |
| Inbouwhoogte | 240 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 110 - 275 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact sacc-minms-4con-PG 9
Artikelnummer: 11147872
Fabrikantnummer: 1521326
Phoenix Contact sacc-minms-4con-PG13
Artikelnummer: 20125724
Fabrikantnummer: 1521339
Phoenix Contact sacc-minfs-3con-PG13
Artikelnummer: 20125721
Fabrikantnummer: 1521313
Phoenix Contact sac actorkabel 5P M12 1,5M
Artikelnummer: 11205883
Fabrikantnummer: 1669822
Phoenix Contact sacc-minfs-3con-PG 9
Artikelnummer: 20837079
Fabrikantnummer: 1521300
Phoenix Contact sacc-FS-5PTL M sco
Artikelnummer: 21149895
Fabrikantnummer: 1424652