Phoenix Contact Voeding Uno-PS/1ac/12DC/ 55W/H - 1088850
Artikelnummer: 23827106 | Fabrikantnummer: 1088850 | EAN: 4055626890654
Het productnummer van de fabrikant is 1088850. Het EAN nummer is 4055626890654. Het interne artikelnummer is 23827106.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Diepte | 84 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Inbouwhoogte | 90 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 12 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 4.6 A |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 4.6 A |
| Vermogensafgifte | 55 W |
| 1e Secundaire spanning | 12 - 12 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Opgenomen vermogen | 127 VA |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 264 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20854626
Fabrikantnummer: 2906032
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20858250
Fabrikantnummer: 2906031
Phoenix Contact uno-diode/5-24DC/2x10/1x20
Artikelnummer: 20837335
Fabrikantnummer: 2905489
Phoenix Contact PLT-sec-T3-230-FM-ut
Artikelnummer: 22686841
Fabrikantnummer: 2907919
Phoenix Contact PLT-sec-T3-24-FM-ut
Artikelnummer: 22695103
Fabrikantnummer: 2907916