Phoenix Contact Voeding Uno2-PS/1ac/24DC/960W - 1110043
Artikelnummer: 26709150 | Fabrikantnummer: 1110043 | EAN: 4063151024420
Het productnummer van de fabrikant is 1110043. Het EAN nummer is 4063151024420. Het interne artikelnummer is 26709150.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 126 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 129 mm |
| Max. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Vermogensafgifte | 960 W |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 40 A |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 28 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact CBM e8 24DC/0.5-10a no-R
Artikelnummer: 20133323
Fabrikantnummer: 2905744
Phoenix Contact quint-oring/24DC/2x40/1x80
Artikelnummer: 20133086
Fabrikantnummer: 2902879
Phoenix Contact CBM e4 24DC/0.5-10a no-R
Artikelnummer: 20836755
Fabrikantnummer: 2905743
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20854626
Fabrikantnummer: 2906032
Phoenix Contact elektr. beveiligingsschakelaar CBMC e4
Artikelnummer: 20858250
Fabrikantnummer: 2906031
Phoenix Contact PLT-sec-T3-230-FM-ut
Artikelnummer: 22686841
Fabrikantnummer: 2907919
Phoenix Contact CBMC E4 24DC/1-4a+ iol
Artikelnummer: 22701678
Fabrikantnummer: 2910410
Phoenix Contact CBMC e4 24DC/1-10a iol
Artikelnummer: 22420745
Fabrikantnummer: 2910411
Phoenix Contact quint4-S-oring/12-24DC/1x40
Artikelnummer: 22420731
Fabrikantnummer: 2907752
Phoenix Contact PLT-sec-T3-230-FM-PT
Artikelnummer: 22420733
Fabrikantnummer: 2907928
Phoenix Contact Redundantiemoduul Trio2-Diode/12-24DC/2x20/1x40
Artikelnummer: 23674008
Fabrikantnummer: 2907379