Phoenix Contact Voeding Uno2-PS/1ac/48DC/240W - 1110155
Artikelnummer: 23827120 | Fabrikantnummer: 1110155 | EAN: 4063151024840
Omschrijving
UNO2-PS/1AC/48DC/240W
Het productnummer van de fabrikant is 1110155. Het EAN nummer is 4063151024840. Het interne artikelnummer is 23827120.
Aanvullende informatie
Primair geschakelde voeding, UNO POWER, schroefaansluiting, railmontage, Ingang: 1-fase, uitgang: 48 V DC / 5 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Voeding
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Hoogte | 130 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Kortsluitvast | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Diepte | 129 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 240 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 48 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 85 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 85 - 264 V |
| 1e Secundaire spanning | 42 - 56 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product