Phoenix Contact Wanddoorvoer QPD W 2pe1,5 M20 FC BK - 1414692
Artikelnummer: 23405244 | Fabrikantnummer: 1414692 | EAN: 4055626031453
Omschrijving
QPD W 2PE1,5 M20 FC BK
Het productnummer van de fabrikant is 1414692. Het EAN nummer is 4055626031453. Het interne artikelnummer is 23405244.
Aanvullende informatie
Wanddoorvoer, QUICKON-aansluiting, aantal polen: 2+PE, 0,5 mm² ... 1,5 mm², 690 V, 15 A, zwart, zonder QUICKON-moer, bevestigingsschroefdraad: M20, vlakstekeraansluiting (voor vlakstekerhulzen volgens DIN 46247-2), 1,5 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Wanddoorvoer
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Breedte | 25 mm |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Mechanische codering | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Pool-markering | 1, 2, PE |
| Hoogte | 25 mm |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Lengte | 45.5 mm |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zonder adapterstuk |
| Aansluitmaat schroefdraad | M20 |
| Nom. (meet)stroom | 15 A |
| Doorgangsweerstand | 0.003 mOhm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Wanddoorvoer QPD W 2pe1,5 M20 FC BK
Artikelnummer: 23405244
Fabrikantnummer: 1414692