Phoenix Contact Wanddoorvoer QPD W3pe2,5 9-14 M25 0,5 BK - 1423980
Artikelnummer: 23405294 | Fabrikantnummer: 1423980 | EAN: 4055626365978
Omschrijving
QPD W3PE2,5 9-14 M25 0,5 BK
Het productnummer van de fabrikant is 1423980. Het EAN nummer is 4055626365978. Het interne artikelnummer is 23405294.
Aanvullende informatie
Wanddoorvoer, QUICKON-aansluiting, aantal polen: 3+PE, 1 mm² ... 2,5 mm², 690 V, 20 A, zwart, met QUICKON-moer, kabelbuitendiameter: 9 mm ... 14 mm, bevestigingsschroefdraad: M25, IDC-aansluiting (aangelast), 2,5 mm², aders recht geknipt, kabellengte: 0,5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Apparatuuraansluiting voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Wanddoorvoer
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Mechanische codering | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Pool-markering | 1, 2, 3, PE |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Kleur van het separate adapterstuk | Zwart |
| Aansluitmaat schroefdraad | M25 |
| Doorgangsweerstand | 0.003 mOhm |
| Breedte | 30.06 mm |
| Hoogte | 30.05 mm |
| Lengte | 161.86 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Wanddoorvoer QPD W3pe2,5 9-14 M25 0,5 BK
Artikelnummer: 23405294
Fabrikantnummer: 1423980