Phoenix Contact STRIPTANG WIREFOX-E 16 - 1212707
Artikelnummer: 21289488 | Fabrikantnummer: 1212707 | EAN: 4046356787826
Omschrijving
Phoenix Contact striptang
Het productnummer van de fabrikant is 1212707. Het EAN nummer is 4046356787826. Het interne artikelnummer is 21289488.
Aanvullende informatie
Stripgereedschap, min. doorsnede: 4 mm², max. doorsnede: 16 mm², gewicht 168, zwart/groen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Striptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stripgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Nee |
| Lengte | 191 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Kerfdiepte instelbaar | Ja |
| Langssnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Striplengte instelbaar | Ja |
| VDE getest | Nee |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Met aanslagbescherming | Ja |
| Met draadafsnijder | Ja |
| Rondsnede | Nee |
| Stripbereik doorsnede | 4 - 16 mm² |
| Kopbreedte | 20 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Beklengte | 7 mm |
| Kophoogte | 48 mm |
| Handvat | Overig |
| Zelfinstellend | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Gewicht | 168 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product