Phoenix Contact wirefox FC - 1212619
Artikelnummer: 20531042 | Fabrikantnummer: 1212619 | EAN: 4046356631396
Omschrijving
Phoenix Contact striptang, lengte 166mm, geïsoleerd, stripbereik doorsnede 0.75 - 2.5mm², greepuitvoering 1-component, stripbereik diameter 1 - 1.9mm, kopbreedte 14mm, kophoogte 68mm, beklengte 15.5mm, gewicht 120g, zelfinstellend, handvat kunststof huls, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld),
Het productnummer van de fabrikant is 1212619. Het EAN nummer is 4046356631396. Het interne artikelnummer is 20531042.
Aanvullende informatie
Striptang, voor platte kabels van 0,75 t/m 2,5 mm² en tot een breedte van 15 mm, willekeurige striplengte
Stripgereedschap, min. doorsnede: 0,75 mm², max. doorsnede: 2,5 mm², gewicht 120, zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Stripgereedschap, min. doorsnede: 0,75 mm², max. doorsnede: 2,5 mm², gewicht 120, zwart
| Klasse |
Striptang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stripgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 166 mm |
| Geïsoleerd | Nee |
| Geïsoleerd 1000 V | Nee |
| Striplengte instelbaar | Nee |
| Langssnede | Nee |
| Spiraalsnede | Nee |
| Kerfdiepte instelbaar | Nee |
| Met draadafsnijder | Nee |
| Greepuitvoering | 1-component |
| VDE getest | Nee |
| Met aanslagbescherming | Nee |
| Gewicht | 120 g |
| Rondsnede | Nee |
| Stripbereik doorsnede | 0.75 - 2.5 mm² |
| Stripbereik diameter | 1 - 1.9 mm |
| ESD getest (elektrostatische ontlading) | Nee |
| Kopbreedte | 14 mm |
| Handvat | Kunststof huls |
| Kophoogte | 68 mm |
| Beklengte | 15.5 mm |
| Zelfinstellend | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Categorieën | Gereedschap |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product