Phoenix Contact WMS adercodering 4.2-12.7MM geel - 0800403
Artikelnummer: 11152618 | Fabrikantnummer: 0800403 | EAN: 4046356626705
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact kabel-/adercodering rolvorm, overig, geel, (lxb) 60x20mm, aderdiameter 4.2 - 12.7mm, kabeldiameter 4.2 - 12.7mm, met tekstveld, opdruk overig, overschuiven, type middenwandig
Het productnummer van de fabrikant is 0800403. Het EAN nummer is 4046356626705. Het interne artikelnummer is 11152618.
Aanvullende informatie
Crimpslang, rol, geel, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL: zonder opdruk, geperforeerd, montagetechniek: opschuiven, kabeldiameterbereik: 4,2 ... 12,7 mm, schrijfvlak: 6
Crimpslang, rol, geel, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL: zonder opdruk, geperforeerd, montagetechniek: opschuiven, kabeldiameterbereik: 4,2 ... 12,7 mm, schrijfvlak: 60
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Crimpslang, rol, geel, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL: zonder opdruk, geperforeerd, montagetechniek: opschuiven, kabeldiameterbereik: 4,2 ... 12,7 mm, schrijfvlak: 60
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Crimpslang
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Breedte | 20 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Geel |
| Met tekstveld | Ja |
| Montagewijze | Overschuiven |
| Vertanding | Geen |
| Kabeldiameter | 4.2 - 12.7 mm |
| Aderdiameter | 4.2 - 12.7 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Rolvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact WMS adercodering 4.2-12.7MM geel
Phoenix Contact thermomark-ribbon 64-wmsu 300 meter
Phoenix Contact thermomark-ribbon 64-wmsu 300 meter
Phoenix Contact thermomark-ribbon 64-wmsu 300 meter
Artikelnummer: 20753491
Fabrikantnummer: 0801360
Phoenix Contact thermomark-ribbon 110-wmsu
Phoenix Contact thermomark-ribbon 110-wmsu
Phoenix Contact thermomark-ribbon 110-wmsu
Artikelnummer: 20725437
Fabrikantnummer: 0801358
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product