Phoenix Contact WMS adercodering 2.1-6.4MM geel - 0800401
Artikelnummer: 20120045 | Fabrikantnummer: 0800401 | EAN: 4046356626682
Omschrijving
Phoenix Contact kabel-/adercodering
Het productnummer van de fabrikant is 0800401. Het EAN nummer is 4046356626682. Het interne artikelnummer is 20120045.
Aanvullende informatie
WMS
Crimpslang, rol, geel, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL: zonder opdruk, geperforeerd, montagetechniek: opschuiven, kabeldiameterbereik: 2,1 ... 6,4 mm, schrijfvlak: 60
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Crimpslang, rol, geel, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL: zonder opdruk, geperforeerd, montagetechniek: opschuiven, kabeldiameterbereik: 2,1 ... 6,4 mm, schrijfvlak: 60
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Crimpslang
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Breedte | 10 mm |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Geel |
| Met tekstveld | Ja |
| Montagewijze | Overschuiven |
| Vertanding | Geen |
| Kabeldiameter | 2.1 - 6.4 mm |
| Aderdiameter | 2.1 - 6.4 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Rolvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product