Phoenix Contact WMT (18x4)rl - 1099186
Artikelnummer: 26639457 | Fabrikantnummer: 1099186 | EAN: 4055626947617
Omschrijving
WMT (18X4)RL
Het productnummer van de fabrikant is 1099186. Het EAN nummer is 4055626947617. Het interne artikelnummer is 26639457.
Aanvullende informatie
Kabelmarker, rol, wit, ongemarkeerd, codeerbaar met: THERMOMARK E.300 (D)/600 (D), THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, kabeldiameterbereik: 0,6 ... 45 mm, montagetechniek: inschuiven, Aa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Lengte | 4 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Magnetisch | Nee |
| Hoogte | 0.5 mm |
| Metallic | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product