Pilz PSENin Psen In-D-A-N - 6P000004
Artikelnummer: 26670204 | Fabrikantnummer: 6P000004 | EAN: 4046548108767
Omschrijving
PSEN in-D-A-N
Het productnummer van de fabrikant is 6P000004. Het EAN nummer is 4046548108767. Het interne artikelnummer is 26670204.
Aanvullende informatie
Veilige inductieve naderingsschakelaar, 2 veiligheidsuitgangen OSSD, kubieke, schakelafstand: 15 mm vlak, 4-pol. M12
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pilz
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pilz
Toon alle producten van Pilz |
| Serie |
PSENin
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Schakelafstand | 15 mm |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Coating behuizing | Overig |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelfrequentie | 10 Hz |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Overig |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP/PNP |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 30 mA |
| Hoogte van de sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 67 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Stekker axiaal |
| Voedingsspanning | 18 - 30 V |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Pilz PSENin Psen In-D-A-N
Artikelnummer: 26670204
Fabrikantnummer: 6P000004
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.