Pilz PSENopt Psen Opii3b-S-170-120 - 632104
Artikelnummer: 26696353 | Fabrikantnummer: 632104 | EAN: 4046548089899
Omschrijving
PSEN opII3B-s-170-120
Het productnummer van de fabrikant is 632104. Het EAN nummer is 4046548089899. Het interne artikelnummer is 26696353.
Aanvullende informatie
Safety light curtain, type 3, PL d, body protection (resolution 170mm), protected field height 1200mm, supply voltage 24 V, operating range 0,2- 15m, Connector: M12, emitter: 5-pole, receiver 5-pole, connection cable is not in delivery.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pilz
Specificaties
| Klasse |
Meerstraals lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pilz
Toon alle producten van Pilz |
| Serie |
PSENopt
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Hoogte | 1200 mm |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Met straalcodering | Ja |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 15 m |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 3 |
| Golflengte sensor | 850 nm |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 60 °C |
| Reactietijd | 5.2 ms |
| Model | Zender en ontvanger gescheiden |
| Straalafstand | 170 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product