Pilz PSENopt Psen Opii4b-S-170-060 - 632121
Artikelnummer: 26700646 | Fabrikantnummer: 632121 | EAN: 4046548090222
Omschrijving
PSEN opII4B-s-170-060
Het productnummer van de fabrikant is 632121. Het EAN nummer is 4046548090222. Het interne artikelnummer is 26700646.
Aanvullende informatie
Safety light curtain, type 4, PL e, body protection (resolution 170mm) protected field height 600mm, supply voltage 24 V, operating range 0,2- 15m, Connector: M12, emitter: 5-pole, receiver 5-pole, connection cable is not in delivery.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pilz
Specificaties
| Klasse |
Meerstraals lichtscherm
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pilz
Toon alle producten van Pilz |
| Serie |
PSENopt
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 35 mm |
| Lengte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | 100 mA |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 2 |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Hoogte | 600 mm |
| Schakelspanning OSSD in High-toestand | 24 V |
| Veiligheidstype volgens IEC 61496-1 | 4 |
| Met straalcodering | Ja |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Reikwijdte beveiligingsveld | 15 m |
| Golflengte sensor | 850 nm |
| Omgevingstemperatuur | -10 - 60 °C |
| Reactietijd | 5.2 ms |
| Model | Zender en ontvanger gescheiden |
| Straalafstand | 170 mm |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product