Pilz PSENslock2 Psen SL2-DM1-P switch - 6N000001
Artikelnummer: 26696434 | Fabrikantnummer: 6N000001 | EAN: 4046548092356
Omschrijving
PSEN sl2-DM1-P switch
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pilz
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6N000001. Het EAN nummer is 4046548092356. Het interne artikelnummer is 26696434.
| Klasse |
Kleefmagneet voor deur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pilz
Toon alle producten van Pilz |
| Serie |
PSENslock2
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Met ankerplaat | Ja |
| Bouwvorm | Hoekig |
| Gripkracht | 30 - 1000 N |
| Opgenomen vermogen | 10.1 W |
| Bedrijfsspanning | 19.2 - 28.8 V |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Categorieën |
Deurmagneet en toebehoren
Coax en data |
Huidige product