Grayle Patchkasten Plank Vast D710MM 1hu 1000D kast geperforeerd - 13.4210712
Artikelnummer: 22421598 | Fabrikantnummer: 13.4210712 | EAN: 8719357003863
Het productnummer van de fabrikant is 13.4210712. Het EAN nummer is 8719357003863. Het interne artikelnummer is 22421598.
| Klasse |
Componenten voor uitbouw voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Grayle
Toon alle producten van Grayle |
| Serie |
Patchkasten
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9011 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 1000 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Breedte | 470 mm |
| Max. belastbaarheid | 80 kg |
| Model | Overig |
| Categorieën | Groepenkasten |
Artikelnummer: 22421598
Fabrikantnummer: 13.4210712