Power Blinddeksel voor universele lasdoos - 2070 002
Artikelnummer: 23588586 | Fabrikantnummer: 2070 002 | EAN: 8720195270041
Het productnummer van de fabrikant is 2070 002. Het EAN nummer is 8720195270041. Het interne artikelnummer is 23588586.
| Klasse |
Deksel voor dozen voor montage op de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Power
Toon alle producten van Power |
| Serie |
Install
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 125 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Diepte | 10 mm |
| Breedte | 73 mm |
| Model | Blinddeksel |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |