Power Plex Aansluitleiding Perilex 3,0M. H07RN-F5G1,5MM2 16a - PW163015
Artikelnummer: 24196586 | Fabrikantnummer: PW163015 | EAN: 8720195277538
Het productnummer van de fabrikant is PW163015. Het EAN nummer is 8720195277538. Het interne artikelnummer is 24196586.
| Klasse |
Aansluitleiding
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Power
Toon alle producten van Power |
| Serie |
Plex
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Lengte | 3 m |
| Aantal aders | 5 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. stroom | 16 A |
| Aansluiting 2 | Adereindhuls |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Mantelmateriaal | Rubber |
| Buitendiameter circa | 12.8 mm |
| Kabelinvoer aansluiting 1 | Haaks |
| Aansluiting 1 | Perilex |
| Categorieën |
Aansluitsnoeren en verlengsnoeren
Draad en kabel |
Artikelnummer: 24196586
Fabrikantnummer: PW163015